Wyśmienite dania, przygotowywane w znakomitej większości z produktów regionalnych, to nasza domena! Restauracja Pod Niebieniem, zlokalizowana w centrum, na poznańskim Starym Rynku, stanowi połączenie tradycji z nowoczesnym, autorskim podejściem. Naszą misją jest stworzenie najlepszej restauracji, korzystającej ze zdobyczy poznańskiej sztuki kulinarnej.

Dania, które serwujemy, zostały już nie raz nagrodzone w konkursach. Staliśmy się między innymi członkiem Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, co potwierdza fakt, że centrum naszych specjałów stanowią najlepsze, lokalne produkty. Zdobyliśmy również drugie miejsce i wyróżnienie w cyklicznym konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo Smaki Regionów, a Gault&Millau umieścił Pod Niebieniem w swoim przewodniku.

Jesteśmy dumni z osiągnięć, ponieważ w konkursach nagradza się tylko najlepsze restauracje w Poznaniu i w całej Polsce. Najważniejszym potwierdzeniem kulinarnego kunsztu jest jednak uśmiech na twarzach Gości, dlatego dbamy o podniebienia naszych największych krytyków. W lokalu na Starym Rynku serwujemy dania mięsne, nie zapominając o propozycjach dla wegan i wegetarian, a menu na imprezy okolicznościowe w całości uzgadniamy z klientem. W końcu to on najlepiej wie, co zasmakuje rodzinie i znajomym.

Umiejscowienie w centrum oraz dopasowany wystrój restauracji Pod Niebieniem również zasługują na uwagę. Patrząc przez okno w lokalu, docenicie Państwo urok poznańskiego Starego Rynku. Wzrok przyciąga zwłaszcza umieszczony centralnie ratusz wraz z charakterystycznymi kamienicami. Aranżacja wnętrz nawiązuje zaś do polskiego folkloru, świetnie korespondując z tradycyjnymi potrawami, które znajdziecie Państwo na swoich talerzach.