Sale szkoleniowe, konferencyjne

Oferta biznesowa

Szkolenie nie musi odbywać się w banalnych salach o biurowym wystroju. Możesz urzec swoich klientów biznesowych negocjacjami, lunchem czy prezentacją w nietuzinkowym wnętrzu, z widokiem na poznański Stary Rynek, a przy tym zauroczyć ich kuchnią polską w nowoczesnym wydaniu na poziomie, który doceniają zarówno goście naszej restauracji, jak i organizatorzy konkursów kulinarnych.


Do dyspozycji mamy sale konferencyjne i szkoleniowe mogące pomieścić od 30 do 80 osób, wyposażone w 50 lub 60 calowy telewizor z wejściem USB oraz nagłośnienie. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską, bufet konferencyjny oraz możliwość rezerwacji miejsc parkingowych na pobliskim parkingu pod płytą Placu Wolności.

Koszt wynajmu sal od 150 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę spotkania.

Swoich kluczowych klientów oczarujesz nie tylko wystrojem wyjątkowej restauracji i przepysznym bufetem. Możesz też sprezentować im voucher na wyjątkowe przeżycia. Proponujemy między innymi zaproszenia na skosztowanie menu degustacyjnego oraz na wieczór z autorskim menu szefa kuchni. Warto rozważyć także zaproszenia na degustację win z całego świata czy też degustację nalewek mnichów z Lubinia lub wódek staropolskich i regionalnych.

Sale szkoleniowe i konferencyjne są dostosowane do tego, by w czasie kolacji biznesowych mogły się w nich odbyć dodatkowe atrakcje, zorganizowane przez naszą restaurację. Mogą to być na przykład pokazy barmańskie, pokaz otwierania szampana szablą, recital muzyki na żywo.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na maila restauracja@pod-niebieniem.pl