Wesela i uroczystości rodzinne

Organizacja wesel - imprez okolicznościowych w Poznaniu

Restauracja Pod Niebieniem to unikalne miejsce na Starym Rynku w Poznaniu. Sale z widokiem na renesansowy ratusz i kolorowe fasady kamienic w połączeniu z ciekawą stylizacją i uroczystym wystrojem stworzą niezapomniany i wyjątkowy nastrój.

Mamy doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć, takich jak: chrzciny, komunie, wesela, absolutoria. Przygotowujemy również uroczystości rodzinne oraz imprezy okolicznościowe.

Każda oferta tworzona jest indywidualnie w oparciu o Państwa sugestie i zapotrzebowania. Nasi kucharze, słynący z ukazywania kuchni polskiej w nowej odsłonie, przyrządzą dla Państwa dania nie tylko pełne smaków, ale też podane zgodnie z najnowszymi trendami. Dopilnujemy, by każdy z gości imprezy okolicznościowej znalazł w menu restauracji coś dla siebie – przygotujemy zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie czy wegańskie, zgodnie z Waszym zamówieniem.

Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, by uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze. Zadbamy o to, by w czasie wesela, komunii, chrzcin, absolutorium czy każdej innej imprezy okolicznościowej wszyscy goście czuli, że w tym wyjątkowym dniu są dla nas najważniejsi.

Ostatnim elementem organizacji uroczystości rodzinnych jest atmosfera w salach. Nasza restauracja cieszy gości unikalnym klimatem: styl industrialny miesza się tu z polskim folklorem w oryginalnym wydaniu. Każde wesele, chrzciny czy komunia, jakie się tu odbędą, pozostawiają wspaniałe wspomnienia, a dzięki wyjątkowemu wystrojowi na zdjęcia zrobione w czasie przyjęć aż chce się patrzeć.