Foremki do wykrawania ciastek - sklep internetowy

Foremki do wykrawania ciastek są niezwykle chętnie wybierane szczególnie przez rodziców. Dla dzieci możliwość zarówno tworzenia jak i konsumpcji stanowić może doskonałą zabawę. Mnogość motywów dostępnych w naszej ofercie sprawia, że każde dziecko jest w stanie stworzyć ciasteczka z motywami ich satysfakcjonującymi. Dostępne są wersje wykrojników do ciasteczek zarówno na specjalne okoliczności jak i bardziej uniwersalne. Różne materiały techniki wykrawania sprawiają, że uzyskane mogą przypaść do gustu różnym osobom.

Foremki do wykrawania
obrazek prezentujacy

Foremki do pierników - gdzie kupić?

Dostępne w naszym sklepie są zarówno foremki, jak i wykrojniki, które zastosować można do ciasteczek w innych momentach w roku. Większość akcesoriów została wykonana ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle trwałym materiałem. Dostępne są jednak także foremki do formowania deserów, a także drewniane stemple. Oprócz tego można znaleźć plastikowe wykrojniki, które mogą zachęcić dziecko poprzez żywe kolory. W ofercie znajdują się także całe zestawy foremek, które pozwalają na wykrawanie ciasta w różnych wielkościach.

Foremki do ciastek - cena

Cena foremek zależna jest od kilku czynników. Z pewnością nieco więcej będzie trzeba zapłacić za komplet foremek. Gwarantuje on jednak doskonałą zabawę i zdecydowanie większe możliwości podczas wykrawania i późniejszego ozdabiania ciasteczek czy pierników. Cena foremek do ciasta jest bardzo korzystna a wysokiej jakości materiały sprawiają, że wykrojniki będą mogły zostać użyte naprawdę wiele razy. Dostępne zarówno większe jak i mniejsze warianty sprawią, że wybór stanie się jeszcze bardziej zróżnicowany.

Foremki do wykrawania zawsze kojarzyly mi sie z dziecinstwem. Niestety podczas przeprowadzki gdzieś zawieruuszylam swoje z taktego okresu czasu. Postanowiłam kupic sobie kilka sztuk aby nie zapomniec o tym zwyczaju. Liczę, że stal nierdzewna wytrzyma do momentu kiedy doczekam sie dzieci

Anita

Postanowiłyśmy z Zośką, że będziemy czesciej piekly z naszymi pociechami. Kupiłam wiec sporo foremek ze stali nierdzewnej i bedziemy z dziewczynami robily ciasteczka. Dostepne do wyboru motywy sa fajne. Myslę ze zaczniemy to robic regularnie

Marzenka

Moje dziecko troche podroslo wiec postanowilem kontynuowac rodzinna tradycje robienia piernikow na swieta bozego narodzenia. Kupiłem dużą foremkę do wykrawania w kształcie śnieżynki i po ozdobieniu zawiesimy je na choinkę już nie mogę się doczekać jak pieknee beda kolejne swieta!!

Wojciech

Postanowiliśmy z chłopakiem wykrawać w tym roku pierniki na święta. kupiliśmy komplet wykrojników w metalowym pojemniczku. Zabawa była przednia a ja teraz nie będę się martwiła, że jakiś element się zgubi. Polecanko, bo na prawdę warto je mieć!

Klaudia